Skip to content

Monika a poskytované služby Moje služby pro Vás

Nejžádanější služby pro firmy

Business development

Potřebujete dlouhodobě pomoct s business developmentem(akvizicemi, obchodem a marketingem) vašich IT produktů a služeb, a tím rozšířit základnu vašich zákazníků? Potřebujete dlouhodobě pomoct s monitorováním trhu (průzkum trhu) v některé s IT oblastí? Chcete pomoct s marketingovými aktivitami, rozvojem corporate brandu či rozvojem brandu vašich produktů, služeb a řešení? Chcete pomoct s automatizací obchodních a marketingových procesů/aktivit?

Poradenství při výběru SW

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete zavést či zvažujete výměnu a potřebujete poradit s výběrem nového ERP SW, komplexním řešením, nadstavbami, vývojem/customizací řešení na míru? Máte matku v zahraničí, která rozhodla, že budete používat SAP a na lokální úrovni hledáte dodavatele, který by vám SAP implementoval?  Máte ve vaší firmě zaveden SAP, Genesys a potřebujete následné konzultace? Potřebujete pomoct s automatizací a digitalizací vašich procesů?

Konzultace, tréninky, školení

Ať jste recepční, asistentka vrcholového vedení, manuální pracovník, pracovník call centra, marketér, personalista, projektový manažer, živnostník, podnikatel či obchodník, nástupem moderních technologií se v dnešní době absolutně neobejdete bez telefonování, obchodních a komunikačních dovedností. Telefonuje se a obchoduje se všude, v rodinách, napříč profesemi, organizacemi, lokálně i globálně po celém světě.

Pro koho jsou služby určeny?

Pro firmy, podnikatele či startupy, kteří chtějí rozvíjet tvrdé a měkké dovednosti (hard skills a soft skills) obchodníků, obchodního týmu a zaměstnanců

Pro IT firmy či startupy, které potřebují pomoci s obchodem, marketingem, business developmentem

Pro firmy, podnikatele či startupy, které potřebují pomoct s business developmentem, nastavením, rozvojem, optimalizací a automatizací obchodních a marketingových procesů

Pro velké, středně velké či menší firmy, které potřebují pomoci vyřešit IT/SW potřeby

Pro ty, co chtějí umět profesionálně telefonovat

Pro širší veřejnost v oblasti osobního a profesního rozvoje

Jaký přínos z toho budete mít, co získáte?

Informační výhoda

Přístup k informacím, technikám a zdrojům, které se běžně ve školách a mnohdy ani v korporacích neučí

Moje sebepoznání

Hlubší poznání sebe samého, příliv optimismu a energie do života, schopnost mobilizovat zdroje pro své záměry

Síla Tvoření

Příležitost stát se tvůrcem, vyšší možnost seberealizace, kvalitnější, bohatší, štastnější a smysluplnější životní styl

Nejžádanější služby pro veřejnost...

LinkedIn

Sociální sítě hrají v současné době a v on-line světě významnou úlohu. Dokážete si představit, že přes sociální sítě získáte třeba nové zaměstnání, nové zakázky, obchodní partnery, zákazníky, projekty či budujete svoji osobní značku, značku zaměstnavatele či své podnikání? Díky největší profesní sítí LinkedIn je toto možné!

Nástěnka vizí

Nástěnky Vizí (Vision Boards) jsou jednoduchá a velmi silně motivační technika, která Vás vyzve k tomu, abyste neustále měly své sny a cíle před očima. Je důležité zaměřit se „fokusovat se“ na to, co chcete a mít svůj cíl neustále před očima, tím programujete své podvědomí. 

Odemykání potenciálu

V současnosti 90 % psychologů zkoumá, co je v lidech špatný a na základě toho, stanoví lidem jejich plán osobního a profesního rozvoje. Tento přístup začíná ve škole, pokračuje v rodinách a dokonce i na některých pracovištích v korporacích. To je potřeba změnit.

Stress managment

Chcete mít ve svém životě dostatek energie? Chcete být šťastnější, spokojenější, optimističtější? Přejete si rychleji dosahovat svých cílů a mít přitom dostatek energie? Cítíte se unavení, vyčerpaní, ve stresu? A chcete to změnit? Toužíte vnitřně růst? Chcete mít lépe vybalancovaný svůj pracovní a soukromý život?

Efektivní Organizace času

Přejete si být efektivnější, produktivnější, výkonnější ve svém soukromém i pracovním životě? Jste pod návalem úkolů ve stresu a chcete to změnit? Osvojit nové dovednosti a techniky? Přejete si najít a chcete více času na podstatné činnosti, důležité cíle, rodinu, koníčky či na realizaci svých snů?

Jacobsonův autogení tréning

Chcete se rozvíjet, růst? Chcete se naučit pracovat se sebou? Cítíte se unavení a vyčerpaní? Jste ve stresu? Jste roztěkaní a nesoustředění? Trpíte fóbiemi či úzkostí? Zažíváte různé strachy? Máte hyperaktivní dítě?

monika součková Moje Vize

Napadají vás otázky? Zaujal Vás můj názor? Promluvme si o tom, jak vám mohu pomoci