Skip to content

Monika a poskytované služby Moje služby pro veřejnost

Služby osobního rozvoje pro širokou veřejnost

Odemykání potenciálu

V současnosti 90 % psychologů zkoumá, co je v lidech špatný a na základě toho, stanoví lidem jejich plán osobního a profesního rozvoje. Tento přístup začíná ve škole, pokračuje v rodinách a dokonce i na některých pracovištích v korporacích. To je potřeba změnit.

Efektivní Organizace času

Přejete si být efektivnější, produktivnější, výkonnější ve svém soukromém i pracovním životě? Jste pod návalem úkolů ve stresu a chcete to změnit? Osvojit nové dovednosti a techniky? Přejete si najít a chcete více času na podstatné činnosti, důležité cíle, rodinu, koníčky či na realizaci svých snů?

Nástěnka vizí

Nástěnky Vizí (Vision Boards) jsou jednoduchá a velmi silně motivační technika, která Vás vyzve k tomu, abyste neustále měly své sny a cíle před očima. Je důležité zaměřit se „fokusovat se“ na to, co chcete a mít svůj cíl neustále před očima, tím programujete své podvědomí. 

Stress managment

Chcete mít ve svém životě dostatek energie? Chcete být šťastnější, spokojenější, optimističtější? Přejete si rychleji dosahovat svých cílů a mít přitom dostatek energie? Cítíte se unavení, vyčerpaní, ve stresu? A chcete to změnit? Toužíte vnitřně růst? Chcete mít lépe vybalancovaný svůj pracovní a soukromý život?

Světelné proudy

Zcela jedinečná technika, v sobě nese prvky kvantové fyziky a zákona přitažlivosti, prostřednictvím které se naučíte pracovat s vizualizací pomocí barev a světelných proudů uvnitř a kolem svého těla tak, že se naučíte lépe ovládat své „emoční tělo“ a vnitřní energetický potenciál (čakry) tak, aby pracovalo ve Váš prospěch

Jacobsonův autogení tréning

Chcete se rozvíjet, růst? Chcete se naučit pracovat se sebou? Cítíte se unavení a vyčerpaní? Jste ve stresu? Jste roztěkaní a nesoustředění? Trpíte fóbiemi či úzkostí? Zažíváte různé strachy? Máte hyperaktivní dítě?

Napadají vás otázky? Zaujal Vás můj názor? Promluvme si o tom, jak vám mohu pomoci