Skip to content
monika souckova logo

Vítejte na stránkách Moniky Součkové "V životě můžete získat všechno co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dosáhli toho, co chtějí oni"

Monika Součková

Potřebujete dlouhodobě pomoct s obchodem a marketingem v IT? Potřebujete poradit s výběrem SW? Potřebujete prokonzultovat oblast business developmentu, obchodní a marketingové kanály či nastavit, automatizovat, digitalizovat, zefektivnit a optimalizovat vaše sales/marketing procesy ve vašem business modelu? Chcete zkonzultovat, automatizovat oblast telesalesu, ušít call script či proškolit obchodníky v oblasti telefonování?

Kdo je Monika Součková?

  Konzultantka obchodu a marketingu se zaměřením na SW B2B s více jak 8 letou zkušeností. Specializuji se hlavně na oblast telefonování. Kladu velký důraz na „vztahový byznys“ , na budování a rozvoj důvěry a dlouhodobých vztahů s klienty a obchodními
partnery. K tomu používám svoje „super hero“ silné stránky, dovednosti a nadšení, komunikaci,  telefonování, mluvení, psaní, empatii, cit pro vztahy, osobní přístup, lidskost a autenticitu. A zároveň zúročuji své dlouholeté odborné zkušenosti v IT a sales oboru formou konzultativního prodeje. Díky tomu se na trhu se výrazně odlišuji a zákazníci to již léta vnímají. Vstupuji do role „detektiva potřeb, současného stavu a cílového stavu“ a „konzultanta popisu situace na trhu a současných možností a navrhování řešení, vykreslování možného cílového stavu za stranu SW dodavatele“ či „vypravěče příběhů zákaznických zkušeností“. Zároveň tak pomáhám zákazníkům pomáhám při výběru SW a digitalizací jednotlivých okruhů.

  Občas dokážu spojit nespojitelné či propojovat byznysy mezi sebou. Poslední roky otevírám obchodní příležitosti ve velkých TOP firmách (Large corporate) či SME s rozmanitými technologickými řešeními IT/SW firem – např. bezpapírové HR, elektronických a biometrických podpisů, digitalizaci a automatizaci HR a byznys procesů, Omnichannel pro oblast zákaznického servisu a call center, Business Intelligence (BI), ERP SW, CRM, DMS, mobilní a webové aplikace, vývoj na zakázku aj.  Dokážu podpořit byznys marketingovými aktivitami či networkingem, spolupracovat na eventech.

  Na své profesní cestě jsem získala rozmanité zkušenosti – od práce v korporátu až po freelacerovství. Získala jsem zkušenosti s fúzí bankovních společností (Živnobanky a HVB do Unicredit), prací na projektech (project support v E.Onu – Windows 7 Rollout), či business developmentem start-upů. 

 

  Sáhla jsem si i na síťový marketing. Krom každodenní praktické rutiny v obchodě se celoživotně vzdělávám. Absolvovala jsem Provozně ekonomickou fakultu na České zemědělské univerzitě v Praze, obor Podnikání a administrativa s vedlejší specializací Komunikace a psychologie.

   Po studiích jsem nastoupila cestu seberozvoje a byznysového vzdělávání.  Učila jsem se osobně od předních českých i světových byznysmenů, podnikatelů a lektorů osobního rozvoje. Absolvovala jsem osobně několik byznysových a sebe rozvojových tréninků s Brianem TracyOne day MBA – Velká škola byznysu, Nový začátek, Umění uzavírání obchodu či celodenní Limitless LeadershipDeepakem Choprou.

  Díky tvrdé práci na sobě samé, kontaktům, networkingu a taky kusu štěstí jsem začala přispívat vlastními články s do největšího on-line magazínu a komunity obchodníků a moderního salesu Business Animals. Posléze mne na to konto oslovil Ret.Chairman Microsoft Europe, Jan Mühlfeit, se kterým jsem spolupracovala na jeho PR aktivitách a eventech ve spolupráci s Business Animals. Jak si čas plynul ve spolupráci s Business Animals jsem spolupracovala na dalších PR článcích s rozhovory s dalšími veřejně známými osobnostmi (Marian Jelínek, Mark Dzirasa, Marie Diamond, Kateřina Novotná, Rostya Gordon Smith aj.). Největší perličkou byl rozhovor s Janem Mühlfeitem a Ctiradem Hemelíkem – PR podpora eventů Deepaka Chopry v Praze – Jedenkrát, Limittless Leadership v roce 2018. V roce 2017 si mne přizval Jan Mühlfeit spolu s Katkou Krůtovou (Novotnou) ke spolupráci na dnes již knižním Bestselleru Odemykání dětského potenciálu v roli redakční spolupráce a editorky. 

 

Partneři

Zde uvádím loga společností, pro které jsem pracovala a pracuji.

Co říkají o Monice a jejich službách zaměstnavatelé, obchodní partneři a zákazníci... Přečtěte si reference