Skip to content

 Osobní konzultace 

Skrze osobní konzultace pomáhám firmám s rozvojem obchodu, marketingu, digitalizací a podnikání

Lead management a digitalizace sales procesů

Konzultace obchodní/marketingové strategie a kanálů včetně digitalizace a automatizace sales procesů. S mojí konzultací vygenerujete více leadů, snadno a rychle přeměníte leady v obchodní příležitosti ve formě objednávek či uzavřených smluv. Lety ověřenou strukturou a strategiemi prospektování formou konzultačního prodeje v kombinaci s nástroji digitalizace jednoduše převedete svoje leady v konkrétní platící klienty.

Nastavíte, zlepšíte a zautomatizujete celý sales procesZvýší se vám počet klientů a vyděláte více peněz. Získáte víc obchodních příležitostí a klientů v kratším čase.

služby Business Development
Nastavení, digitalizace a automatizace firemních procesů

Nastavení, digitalizace a automatizace firemních procesů

Prostřednictvím byznys konzultace vám pomůžu mít jasný přehled a rychle se orientovat v digitalizaci byznys procesů. Úvodní základní byznys analýzou a mapováním budete mít jasno ve vašich potřebách, byznys a změnových požadavcích pro nastavení, zlepšení, zefektivnění, digitalizaci či navazující automatizaci a robotizaci vašich podnikových procesů (RPA).

Poradím vám s okruhem činností pro digitalizaci, výběrem vhodného IT dodavatele SW pro vaše potřeby digitalizace pro jednoduchou, rychlou a snadnou implementaci a realizaci.

AI recruitment, HR marketing a digitalizace

Pomůžu vám zajistit a ulehčit nábor zaměstnanců skrz nástroje AI recruitmentu, digitalizaci a automatizaci HR procesů od hiringu a on-boardingu až po administrativuHR paperless či HR marketing.  

IT školení 4
linkedIN II

LinkedIN

Pomůžu vám vytvořit profil, dostanete doporučení, jak vytvořit atraktivní profil. Po konzultaci budete umět aktivně s LinkedIN pracovat, vědět, jak budovat síť kontaktů, získávat důvěru, dlouhodobě tvořit zajímavý obsah, budovat osobní či firemní značku a být ambasadorem firmy či svého podnikání.

Rovněž dostanete doporučení, jak díky LinkedIN získávat leady a otevírat nové obchodní příležitosti, rozvíjet obchod.

Telefonování

Navrhnu call scripty pro vaše akvizice produktů a služeb, marketingové kampaně, průzkumy a monitorování trhu, zákaznický servis či skript pro chatbota. Připravím pro vás, vaše obchodníky či váš obchodní tým na aktivní akviziční prodej po telefonu. Jsem k dispozici i pro oddělení zákaznického servisu a callcenter.

telefonování top2
IT školení 6

IT Školení

Konzultuji a zajistím vám školení v oblasti IT pro váš úspěšný business. Od školení IT profesionálů, přes vývoj SW a programovacích jazyků až po projektové řízení.

10 let

Praxe v oborech B2B obchodu, marketingu, IT

 

10.000+

Telefonních hovorů či on-line schůzek

100ky

Domluvených schůzek, odborných konzultací

Reference Přečtěte si reference - co o mne říkají zaměstnavatelé, obchodní partneři, zákazníci

E-booky STÁHNĚTE SI A PŘEČTĚTE E-BOOKY

Blog Přečtěte si mé blogové články

Monika Součková, konzultant obchodu a marketingu, digitalizace, SW/IT, osobní konzultace

Hledáte konzultanta, který vám pomůže ve vaší firmě a byznysu? Chcete zjistit více? Chcete konzultaci?

Spojte se se mnou! Zavolejte mi. Nebo napište. Co nejdříve se Vám ozvu.

(420) 723 833 733
info@monikasouckova.cz