Skip to content

MONIKA A OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE Partneři

e_on-logo

E. ON IT Czech Republic společnost E.ON Business Services Czech Republic

Jaromír Kouba

Customer Project/Program Manager

GTS EMEA PPM CEE group

HP Enterprise Services

 Hewlett-Packard, s.r.o.

Monika Součková byla zodpovědná ve společnosti E.ON Business Services Czech Republic (dříve E. ON IT Czech Republic) za aktivní práci a účasti na projektovém řízení projektu Windows 7 Rollout.  

Projekt Windows 7 Rollout byl z hlediska skupiny E. ON považován za jeden z nejstrategičtějších (infrastrukturních) projektů. Realizoval v celém E. Onu v České republice u více jak dvou tisíců uživatelů. Monika úzce spolupracovala s projektovým manažerem WIN 7 pro střední a východní Evropu, Českou republiku, se všemi kolegy participujícími na tomto velkém a složitém projektu či s onside týmem a koordinovala všechny participující strany. 

Monika pracovala průběžně na všech fázích projektu, a to jak ve fázích testování, tak ve fázích jednotlivých vln vlastní realizace. Získávala informace od projektového manažera pro střední a východní Evropu, které implementovala do projektu v české republice a zabudovala do procesů.

Monika měla zodpovědnost zejména za část eskalací a eskalačních reportů, kde řídila jednotlivé business casy. To obnášelo nelehký úkol, kde telefonicky a písemně komunikovala se všemi uživateli napříč celou organizační strukturou, kterým pomáhala při řešení jejich situací a motivovala uživatele k hladkému a úspěšnému přechodu na Windows 7. Výsledky pravidelně reportovala projektovému manažerovi pro ČR i zahraničí. Účastnila se průběžně videokonferencí, na které připravovala podklady, návrhy a doporučení. Výsledky zpracovávala a implementovala do procesní metodologie. Rovněž řídila nestandardní business casy s projektovým manažerem WIN 7 pro střední a východní Evropu. Monika se vždy velmi aktivně angažovala do úkolů, mnohdy velmi složitých, po stránce komunikační i organizační. Moničinu odvedenou práci, výstupy a výsledky hodnotím jako vynikající. Na tomto projektu vytvářela vysokou přidanou hodnotu. 

Osobně doporučuji Moniku do dalších projektů a oblasti projektového řízení.

Jaromír Kouba

Omnihouse logo

OmniHouse s.r.o.,  PARTNER GENESYS

Martin Jíra

Jednatel společnosti OmniHouse s.r.o., partner Genesys

S Monikou jsme začali spolupracovat na doporučení. Do náplně její práce je především realizace telefonní akvizice námi nabízeného řešení kontaktních center na platformě světového leadra v dané oblasti – řešení Genesys.   Monika je v kontaktu se celou řadou společností, kde se nám snaží otevřít dveře pro osobní jednání, tak abychom dále lepe porozuměli jejich potřebám a připravili pro ně nejvhodnější řešení.

Na spolupráci s Monikou oceňujeme její profesionální přístup a zodpovědnost v průběhu celého akvizičního procesu.

Martin Jíra

logo string data

StringData s. r. o.

Jan Denemark

obchodní a marketingový ředitel

S Monikou jsem spolupracoval půl roku, kdy pracovala na pozici business development v mém obchodním týmu. Spolupráce s ní byla perfektní, velmi dobře rozumí problematice obchodu a rychle se učí. Hned jak nastoupila, nám pomohla se zajištěním lead managementu po webináři a následně se zapojila do pravidelné kvalifikace marketingových leadů.

Monika se postupně posunula i na otevírání obchodních příležitostí a zajištění podkladů pro kolegy z obchodního teamu. Pokud bude možnost v budoucnu, budu s Monikou opět rád spolupracovat. A bonus navíc, Monika je skvělý týmový hráč a velmi loajální kolegyně.

 

Jan Denemark

NAPIŠTE MI A DOMLUVTE SI SE MNOU ZDARMA PRVNÍ KONZULTACI První konzultace zdarma