Skip to content

Monika a významné osobnosti Setkání a spolupráce

Brian Tracy předseda představenstva a generální ředitel společnosti Brian Tracy International

Brian Tracy je jedním z nejuznávanějších a nejváženějších řečníků na školeních ve světě. Je expertem přetvoření osobního a profesionálního úspěchu každého člověka na základě vývoje jednotlivých schopností. Jedním dechem, vedle Petra Druckera, Stephenu Coveyaovi nebo Jacka Welche je považován za jednoho z nejvlivnějších světových lídrů obchodu. 

Brian Tracy pracoval s více než 1000 firmami a oslovil více než 5.000.000 lidí v 5000 rozhovorech a seminářích po celém USA, Kanadě a 69 dalších zemích celého světa. Jako hlavní řečník a lídr seminářů, oslovuje více než 250.000 lidí každý rok. Po dobu 30 let studoval, zkoumal, psal a mluvil na témata v oblastech ekonomie, historie, obchodu, filozofie a psychologie. 

Je nejprodávanějším autorem, napsal více než 70 knih, které byly přeloženy do 42 jazyků. Napsal a vyrobil více než 500 audio a video výukových programů, včetně celosvětově nejprodávanějšího programu „Psychologie dosahování cílů“, který byl přeložen do více než 28 jazyků. Hovoří k firemnímu i veřejnému publiku o tématech osobního a profesního rozvoje, včetně k vedoucím pracovníkům a zaměstnancům mnohých z největších korporací Ameriky. 

Procestoval a přednášel více jak 90 zemí světa na šesti kontinentech a hovoří čtyřmi světovými jazyky.  Více informací o Brianu Tracy naleznete zde.

Marie Diamond líderka, řečnička a autorka

Marie Diamond je celosvětově proslulá transformační líderka, řečnička a autorka. Je spojena s celosvětovým fenoménem „The Secret“ – Tajemství a s několika dalšími motivačními dokumenty a televizními pořady na několika kontinentech. Marie používá její výjimečné znalosti o energiích, kvantové fyzice, či zákona přitažlivosti. Používá i takové starobylé moudrosti jako je meditace, Feng Shui a proutkaření (virgulí) na podporu transformovat úspěch, finanční situaci, vztahy, motivaci a inspiraci pro jednotlivce, organizace a korporace.

Mezi její klienty patří: miliardáři, multi milionáři, mnohé celebrity z oblasti filmu a hudby jako Steven Spielberg, Rolling Stones, Paula Abdul, Dan Acroyd, nejprodávanější spisovatelé jako Rhonda Byrne, Jack Canfield, Bob Proctor, Johna Graye, Marianne Williamson, vrcholoví atleti a sportovci z basketbalu, fotbalu, golfu, vedoucí společnosti Fortune 500 jako je BP-Amoco, Exxon Mobil, největší světové MLM společnosti jako Lyoness, WorldVentures, Nikken, Herbalife, představitelé vlád zemí a organizací, např. Belgie, Kazachstán, Rusko, Island, USA, Kanada, Mexiko.
 
Marie Diamond a organizace: je zakládající členkou Global Transformation Leadership council, vyškolila top 100 transformačních školitelů, přednášejících a autorů za posledních 10 let, založila a předsedá European Chapter s názvem ATL Europe, je známá pro svou vášeň pomoci vytvořit asociaci transformačních lídrů po celém světě, aby se Marie stala jejich výkonným mentorem a poradcem pro oblast práce s energiemi.
 
Marie vytvořila pověst světové úrovně pro transformaci firem a podnikatelů, jejich značky a marketingu prostřednictvím svých unikátních odborných znalostí a dovedností. Marie bude s Vámi sdílet informace jak můžete použít principy práce s energiemi a Feng Shui a vytvořit si tak dokonalé vibrační místo, ze kterého budete čerpat energii pro vašich ideálních klienty nebo zákazníků. Marie Diamond konzultovala na základě svých dovedností při práci s energiemi vrcholových manažerů, ředitelů, politiků, osobnosti, autorů, řečníků a sportovců s cílem rozšířit jejich značky a jejich odkaz na globálním trhu. Více informací o Marii Diamond naleznete zde

Jan Mühlfeit Bývalý viceprezident Microsoftu pro Evropu, Střední východ a Afriku

Jan Mühlfeit byl nejvýše postaveným českým manažerem v globální ekonomice jako viceprezident Microsoftu pro Evropu, Střední východ a Afriku, Chairman Microsoft Europe, reprezentoval Microsoft ve vztahu k vládám evropských zemí, klíčovým evropským institucím, největším firemním zákazníkům a partnerům. Je držitelem ceny „Nejlepší manažer ČR“, ceny „Český mozek“, je ve vedení mnoha mezinárodních organizací pro vzdělávání a uplatnění mladých lidí. Nyní působí jako globální stratég, kouč a mentor.

Na základě své globální zkušenosti vytvořil unikátní metodiku pro nalezení osobní výjimečnosti a jejího uplatnění při realizaci cílů a vizí. 

Po odchodu z Microsoftu se mimo jiné zaměřil na oblast vzdělávání a osobního rozvojeJako kouč a mentor pořádá své kurzy jak v soukromém, tak veřejném sektoru. Je nejen vyhledávaným spíkrem na konferencích významných institucí – např. Světového ekonomického fóra, Evropské komise, OECD, ale přednáší i na předních světových univerzitách, jako je Harvard, Cambridge, INSEAD nebo UCL, Gallup a mnoha dalších.

Během své kariéry byl hostem globálních talk show na CNN, CNBC, Bloomberg, Euronews, a poskytl řadu interview pro prestižní média – např. New York Times, Washington Post, Financial Times či La Tribune. V současné době ho rovněž zastihnete v roli moderátora Talk show, pořadu České televize Skrytý potenciál“.

Marián Jelínek odborník na psychologii sportu a český hokejový kouč

Marián Jelínek je známý jako odborník na psychologii sportu a český hokejový kouč. Pracuje s nejúspěšnějšími sportovci, 12 let byl i osobním koučem Jaromíra Jágra. Má dlouholetou zkušenost s využitím tradičních východních nauk a spirituálních technik práce s myslí a energií a stejně tak s implementací posledních poznatků o funkcích mozku z moderních neuro-věd. 

Marián vystudoval tělesnou výchovu na FTVS. Kromě aktivní trenérské kariéry se rovněž zajímá o psychologii sportu, na toto téma sepsal řadu knih a získal doktorát z filosofie. Je spoluautorem několika knih např.

Skrytá cesta k vítězství, Poznej sám sebe – tajemství těla, duše a mysli, Motivace – mýtus dnenšní době, Strach je přítel vítězů či úspěch a jeho spirituální dimenze

V pětadvacetileté praxi hokejového trenéra pracoval nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Jako asistent trenéra u české hokejové reprezentace s ní získal v roce 2005 titul mistra světa z Vídně,  2 tituly mistra extraligy s HC Sparta Praha a vítězství Prezidentského poháru s HC Plzeň. 

Do povědomí veřejnosti se zapsal také díky několikaleté spolupráci s Jaromírem Jágrem, kde byl jeho osbním koučem.  Pracoval jako šéftrenér školy Jágr-team. Své zkušenosti z vrcholového sportu přenáší i do „vrcholového“ byznysu v podobě koučinku, školení a přednášek

Kromě aktivní trenérské kariéry působí jako korporátní trenér a konzultantV této oblasti se proslavil pojmy Emoční ekvalizérstavem Flow – to nejlepší vzniká bez motivace“ či technikou Náhrobního kamene.

Renata Angelo (Kronowetterová) lektorka, spisovatelka

Renata Angelo (Kronowetterová) je kouč, lektorka, spisovatelka a ředitelka několika firem.

Svůj život zasvětila osobnímu, duchovnímu a profesnímu rozvoji, kterému se věnuje přes 10 let.

S Renatou se můžete setkat na seminářích po celém světě. Přednášela na Griffith University v Austrálii, hovořila na vzdělávacích konferencích v Bulharsku a Makedonii, byla fascilitátorem programů v Nizozemí, Německu, Itálii, Polsku a Rusku, koučuje ve Spojených státech i v České republice.

Renata se učila od nejvýznamnějších osobností po celém světě. Je spoluautorkou světového bestselleru Pushing To The Front. V Čechách vyšla její kniha Nový Začátek, kterou napsala společně s Brianem Tracy.

Kromě seminářů zaměřených na leadership, motivaci, prodej a komunikaci, Renata pořádá kurzy firewalkingu a semináře, ve kterých vyučuje zákon přitažlivosti, afirmace, vizualizace, NLP a práci s podvědomím.

Miroslav Princ konzultant, lektor a spisovatel

Miroslav Princ, konzultant, lektor a autor knihy Jak uspět při obchodním telefonování a mobilní aplikace Call Smartly.

Jan Laibl, kouč, trenér, motivátor, školitel v oblasti obchodu a autor knihy Já nic nechci.

David Kolář, Headhunter, inovátor obchodních strategií a konzultant v oblasti prodeje, Chytrý obchodník 2.0

 

Martin Mažár trenér prodejních dovedností a psychologie prodeje

Martin Mažár je trenér prodejních dovedností a psychologie prodeje. Pomáhá obchodníkům a podnikatelům zvyšovat prodej, aby za ten jistý čas vydělali více peněz. 

Martin své zkušenosti získal několika letou praxí jako prodejce v přímém prodeji a maloobchodě. Dlouhé roky patřil mezi TOP 3 nejlepších obchodníků ve firmě v rámci celého Slovenska. Posledních 9 let se aktivně věnuje trénování obchodníků. 

Vyškolil víc jak 6000 lidí naživo a 20 000 přes internet prostřednictvím on-line kurzů.

V roce 2014 získal 2. místo v soutěži Bloger roku v kategorií Ekonomika, společnost a byznys. Martin je autorem několika e-booků a on-line kurzů určených pro obchodníky a malé podnikatele, nejznámějsí jsou Predaj NarubyPresvedčivé TelefonátyExpert na Predaj a Predajné techniky

David Kirš zakladatel a CEO Firmy 2.0

David Kirš, zakladatel a CEO Firmy 2.0, jedné z nejrychleji rostoucích firem v oblasti expertního digital publishingu u nás.

David Kirš je autorem knihy Miliónový email, přednáší a je expertem v oblasti internetového marketingu, expertního info marketingu email marketingu. Spoluvyvíjí také softwarovou platformu SmartSelling. 

Dnes má David na kontě už více než +50 mil. v prodejích expertních produktů online, v jeho databázích je +180.000 kontaktů, +5.000 lidí prošlo jeho placenými online kurzy, +1.500 lidí přišlo na živé semináře a to vše u nás znamenalo zvednutou vlnu v oblasti online vzdělávání e-learningu a svěží vstup Česka a Slovenska do oblasti Expert Economy. 

Davidovo vášní je mimo marketing a online prodej také osobní rozvoj a velká chuť inspirovat a přerušit mnohá status quo, která ve společnosti zůstávají obzvlášť v oblasti podnikání, peněz, vztahů, sexuality a štěstí. Je spoluzakladatelem nového Nadačního fondu Šťastné Česko.

Pavel Fara podnikatel, lektor a konzultant

Pavel Fara je podnikatel, který vede dvě vlastní firmy. V roli lektora a konzultanta pomáhá firmám a obchodníkům získávat díky internetu nové zákazníky a nové obchody

„Žijeme v době, která přináší neustálé změny a s tím spojené skvělé příležitosti.“ říká Pavel Fara. A ukazuje to ostatním. Sám ve svém podnikání těchto příležitostí využívá. Je vizionářem, který úspěšně propojuje podnikatelské a obchodní aktivity v živém a v digitálním světě. 

Na svých kurzech a konzultacích Pavel ukazuje finančním poradcům, živnostníkům a podnikatelům, jak díky tomu prodávat víc. Žádná teorie. Jenom Pavlovo praxí prověřené postupy.

Pavel je také autorem on-line kurzů „Internet polopatě„, „Obchodnická akademie„, „Milionový poradce„, on-line kurz pro finanční poradce. Pavel je dále autorem a majitelem on-line projektů „Digitální obchodník„, průvodce obchodníků a podnikatelů v informačním věku. Přináší aplikace na tvorbu webu a e-mail marketing. či „E-konzultant„, aplikace, která pomáhá poradcům získávat nové klienty.

Pavel je autorem nejprodávanějšího českolovenského online projektu roku 2014 „Radost z prodeje„. Pavel rovněž podniká na Amazonu. 

Peter Urbanec slovenský podnikatel, obchodník a motivátor

Peter Urbanec je úspěšný slovenský podnikatel, skvělý obchodník a motivátor, majitel konzultantské, vzdělávací a tréninkové společnosti „Garnet Peers„. Specializuje se na oblast osobního růstu a zvyšování výkonu lidí. Jeho aktivity sahají daleko za hranice Slovenska.

Peter je autorem nejprodávanějšího českolovenského online projektu roku 2014 „Radost z prodeje„, online tréninku  pro podnikatele a manažery „Motivační Impulzy“ či  jedinečného online tréninku pro zaměstnavatele a manažery – „Manažerské Impulzy„. Více o Peterovi naleznete zde. 

Mark Dzirasa podnikatel, konzultant a motivátor

Mark Dzirasa přednášel pro desetitisíce posluchačů. Pro veřejnost především v ČR a SR a pro firemní klientelu i v mnoha evropských zemích vyučuje mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, relaxační, meditační a vizualizační techniky a konzultuje tvorbu firemních kultur. 

Marek disponuje dlouholetou praktickou zkušeností z různých organizačních kultur (5 let zaměstnanec globální korporace, 13 let aktivní práce v politice, 20 let v networkingu, celoživotně v komunitách kolem duchovních mistrů, časté pobyty v nejvyspělejších, stejně jako v rozvojových zemích, 21 let ve firemním vzdělávání…)

Je častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow. Je spoluautorem bestsellerů „Mark Dzirasa 21 dnů“  a „Mark Dzirasa Cesty poznání“.     

Peter Sasín NLP trenér, motivační řečník, specialista na řeč těla

Peter Sasín je špičkový slovenský NLP trenér, vyhledávaný motivační řečník, specialista na řeč těla, autor knihy Triumf a kurzu Řeč těla pro obchodníky a manažery

S Peterem Sasínem je neodmyslitelně spojeno NLP (Neurolingvistické programování). Jeho výcvik osobně vedli Dr. Richard Bandlera, Paul McKenna, John La Valle a další. Spolu s Ivetou Klimekovou založili NLP-akadémii. 

Peter Sasín dlouho působil jako ředitel pro Slovensko ve firmách TAXUS International s.r.o. a O úspěchu s.r.o.. Byl tak blízkým spolupracovníkem Ivo Tomana – majitele těchto firem.

Libor Činka hypnoterapeut, specialista v superpaměti, rychločtení, motivaci, informačním managementu

Libor Činka je hypnoterapeut, specialista v superpaměti, rychločtení, motivaci, informačním managementu, v oblasti dosahování nadstandardních výkonů, psychologii vlivu. 18 let vede tréninky pro významné vzdělávací společnosti a firmy. 

Ve své praxi využívá zejména principy zrychleného učení-sugestopedie, superlearning, Neuro-lingvistické programování a Ericksonovskou hypnózu a systemickou psychoterapii. 

V roce 1997 založil vzdělávací společnost CETROS, s.r.o. Na Mind Olympiad 2001 se jen po krátkém 30ti denním tréninku probojoval do světové stovky nejvýkonnějších lidí soutěžících v mentálních sportech a superpaměti.

Absolvoval přes 1350 hodin výcviku v hypnoterapii, systemické terapii, neuro-lingvistickém programování (u Dr. Richarda Bandlera zakladatele NLP a Paula McKenny).

Rozvíjí své znalosti a dovednosti tréninky u expertů jako Igor Ledochowski. Libor Činka je autorem knih Ovládněte svůj mozek – kniha, která se stala bestsellerem a Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky. Libor byl zařazen do encyklopedie osobností „Kdo je kdo“.

Libor je autorem Online kurzu Anglicky fantasticky, a  E-programů: Tvůrce osuduSuperpaměť 1Superpaměť 2 bleskověABC jazyky a několika dalších programů jako Ultra meditaceAudiovitamin, Jak vydělat peníze či autorem Jazykových kompletů: Magická Angličtina Extra Magická Němčina v systému new superlearning

NAPIŠTE MI A DOMLUVTE SI SE MNOU ZDARMA PRVNÍ KONZULTACI První konzultace zdarma